1181 Budapest, Kondor Béla sétány 7.
06-1-291-08-07 ; 06-1-291-34-75
kondorbela.alt.isk@t-online.hu

Kondor Béla Általános Iskola

Kedves Szülők!

Amint bizonyára Önök is tudják, iskolánk tanárai alapítványt hoztak létre a Kondor Béla Általános Iskola tanulóiért.

Az alapítvány fő célja az iskolai oktatás és nevelés feltételeinek fejlesztése, korszerűsítése, eszközök beszerzése, tanulmányi kirándulások, ünnepségek támogatása. Kérjük, hogy tanévenként 5.000,-tal támogassák az alapítvány céljait, mert ez Önök nélkül nem valósulhat meg.
Amennyiben a 2021/22-es tanévben még nem fizette be vagy nem utalta át támogatását, akkor kérjük, hogy ezt tegye meg az alábbi módok egyikén:
– átutalással (név és osztály megjelölésével az alábbi számlaszámra: OTP 11718000-20456166)
– készpénz esetén kérjük, hogy a fenti összeget juttassák el az osztályfőnöknek (ez esetben névre szóló bizonylat készül).
Előre is köszönjük segítségüket!

Kedves Adományozók és Szülők!
Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy az iskola tanárai alapítványt hoztak létre a Kondor Béla Általános Iskola tanulóiért. Az alaptőke összegét a tanári kar adományozta.
Az alapítvány fő célja, hogy a tanulók képességeinek minél magasabb szintű kibontakozását elősegítse, s az ehhez szükséges feltételeket támogassa.
Az alapítvány az oktatás színvonalát növelő, a szabadidő hasznos eltöltését segítő tárgyi adományokat és anyagi támogatást is elfogad.
Iskolánk tanulói folyamatosan papírt gyűjtenek, s az ebből kapott pénzzel járulnak hozzá az alapítványi számlán lévő összeg növeléséhez.
Kérjük, adója 1%-ával támogassa alapítványunkat!

Alapítvány A Kondor Béla Általános Iskola Tanulóiért

Számlaszám: 11718000-20456166